EN
Komplexní rehabilitace
Fyzioterapie
Akupunktura
Příjemné prostředí
Příjemné prostředí

Pracovní příležitost

Zdravotní sestra

Klinika komplexní rehabilitace Monada, spol. s r. o. Praha 8, přijme zdravotní sestru na plný pracovní úvazek.

Kvalifikační předpoklady: Ukončené studium SZŠ/VOŠ/VŠ.

Jiné požadavky: Profesionální přístup, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní znalost práce na PC. Pozitivní přístup k novým věcem, schopnost pracovat samostatně i v týmu. Výhodou je angličtina na komunikativní úrovni.

Co nabízíme: Práci na plný úvazek ve dvousměnném provozu, pondělí – pátek, víkendy volné. Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Zajímavá, různorodá práce na denním stacionáři kliniky, aplikace infuzí, vykazování do systému SmartMedix. Možnost dlouhodobého pracovního poměru. Motivující platové ohodnocení, další benefity společnosti. Zázemí stabilní společnosti.

Termín nástupu dohodou.

Bližší informace na tel: č. 736 750 924 Ing. Věra Navrátilová, emailový kontakt pro zaslání životopisu je klinika@monada.cz

Lékař, lékařka

Klinika komplexní rehabilitace Monada, spol. s r.o. Praha 8, přijme na částečný pracovní úvazek (1x týdně) lékaře/ku.

Kvalifikační předpoklady: specializovaná způsobilost v oboru RFM nebo v oboru neurologie nebo ortopedie, s oprávněním k výkonům myoskeletální medicíny, popř. lékaře/ku přihlášeného k atestaci v oboru RFM.

Bližší informace na tel. č. 736 750 911 PaedDr. Kateřina Marková, emailový kontakt pro zaslání životopisu je klinika@monada.cz